Umístění pejsci

Umístění pejsci

Zdravíme z nového pelíšku a od plné misky.


V případě domluvené adopce si musí osvojitel přinést vlastní obojek a vodítko.
Obyvatelé Prachatic (trvalý pobyt v Prachaticích), kteří si osvojí pejska z našeho útulku, budou osvobozeni od poplatku na 1 rok.

Mášenka

1.10. 2023 Mášenka našla konečně nový domov u rodiny Stárkových z Hluboké nad Vltavou. Moc děkujeme, že se jí ujali a poskytli jí laskavé a starostlivé zázemí. Věříme, že spolu zažijí mnoho hezkého …

Povaha: Mášenka je starší dáma, která celý život žila v bytě, je hodná, hravá, energická, zdravá a naučená hygienickým návykům. Původní majitelka se o ní ze zdravotních důvodů již nemůže postarat, tak se musely odloučit. Protože Mášenka byla celý život zvyklá jen na svou paničku, je k cizím lidem značně podezřívavá a útočná. Je tedy potřeba si s ní nejdříve vybudovat vztah a získat si její důvěru.

—————————————————————————————————

CAESAR


20.12. 2022

Caesar našel nový domov v Praze.

4.9.2022

Po roce se nám z adopce vrací milovaný César 🙁.

Okolnosti, proč se pes vrátil, budeme prověřovat.

César miluje venčení, lidskou i psí společnost…. V kotci smutní 😢, čeká na láskyplný domov 🏡🐾.

Pro vážné zájemce o Césara a bližší informace volejte na tel: 778 534 945.

Prosíme, opravdu si promyslete, zda máte dostatek zkušeností s mladým psem, co jde zrovna do puberty a nebudete ho vracet při prvním možném problému, ale problém se snažit řešit a pracovat na něm.

Zájemce budeme opravdu pečlivě vybírat, více než kdy předtím!!!!!

Teď bude César, společně s naší dobrovolnicí Evčou a jejími soukromými psy, opět pracovat na výcviku a budeme věřit, že se co nejdříve najde ten nejvhodnější domov…..

Dne 28.8.2021 nám Cézík, po několika seznamovacích schůzkách a procházkách, odjel s novou rodinou do Plzně, kde mu bude mimo jiné dělat společnost psí kamarádka 🙂. ♥♥♥

Nazdárek lidičky, dovolte, abych se Vám představil. Našli mě pobíhat volně ve Slunečné ulici v Prachaticích, nikdo neví, jak dlouho jsem tam mohl žít, ani já si to asi nepamatuji, páč sem ještě takové zapomětlivé štěně, ale dostali mě do záchytných kotců města Prachatice, čekali zda se o mě někdo přihlásí, ale bohužel, moje bývalá rodinka (tedy zda jsem nějakou měl) se mě nejspíš zbavila a nemám ani čip, aby mě dohledali čí jsem mohl být. Ale v kotcích se mi celkem zalíbilo, mám tu svůj kotec a plno dobrot k mlsání, pojmenovali mě zatím Caesar, moc se mi to líbí a slyšel jsem na něj za tři dny. Chodí za mnou moc milí lidé a snaží se mě unavit a vycvičit. Nebudu lhát, je to se mnou trošku složitější, domnívají se, že sem si neprošel nic moc hezkého asi, ale na lidi sem nezanevřel. Sice mi trošku trvá, než si je připustím k tělu, ale jakmile se stane, moc je miluju. Sem mladý střeštiprdlo, naučili mě si hrát s hračkama – je to strašně moc fajn a moooc mě baví aporty. Taky jdu rád na procházku a na vodítku se prý moc zlepšuju, občas za něj ještě trošku zatahám a rád se sním peru, ale je mi vysvětlováno, že nesmím. Taky sem už jel autem a cestu snáším dobře, byl sem v řece a ve vodě se moc rád čvachtám. Moc hezky vycházím s ostatními pejsky, jak na volno, tak na vodítku, nejsem vůči nim vůbec agresivní. Občas skáču na lidi, ale už začínám chápat, že se to moc nedělá, lepší je, když mě dají pamlsek a pochválí. Šel bych moc rád někam, kde bych měl zahrádku, ale spinkal doma – tam, kde mi konečně ukážou co je mít svojí rodinu, která mě bude milovat. Jsem čerstvě vykastrovaný a jak se zjistilo, umím se velice dobře a slušně chovat i v bytě. Budu vhodný spíše pro trpělivějšího a zkušenějšího páníčka, je se mnou ještě nějaká práce, a rád bych také, aby byl akční – přeci jen jsem typ bull a abych nevymýšlel lumpárny, nesmím se nudit. Věřím, že když se do sebe vzájemně zamilujeme, udělám pro Tebe cokoliv haf, haf.. Kontakt pro případné zájemce mob.: 778 534 945, Prachatice.


BOREČEK

30.10. Boreček včera odjel do nového domova Benešově u Prahy. Přejeme plnou stále misku a milující páníčky.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_7457-edited-scaled.jpeg.

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec

Stáří: cca 2 let

Velikost: Střední

Povaha: Boreček je hodný pejsek, ale asi nezažil nic pěkného, protože je hodně bázlivý. Na vodítku je vzorný a mazlivý. Potřebuje trpělivost a trochu času, aby získal znovu důvěru v lidi.

Boreček byl odchycen ve městě Prachatice, nikdo se k němu nehlásí, proto jej nabízíme k adopci.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_7441-1024x768.jpeg.

AIDA

28.10. 2022 Aida našla novou smečku v podobě rodiny Mrázkových, kde již očmuchává svůj nový domov a chystá se na převzetí role hlavy rodiny. Přejeme ať společné soužití přináší mnoho radosti a společných zážitků.


FIDO

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec

Stáří: cca 6 let

Velikost: Střední

Povaha: kontaktní, zvídavý, na vodítku ovladatelný. Zřejmě byl zvyklý žít v bytě, ale pobyt v kotci zatím zvládá dobře. S ostatními psy se příliš nemusí!

AKTUALIZACE 18.12.: Fido zůstává u nové rodiny, padli se do oka a věříme, že spolu prožijí hodně pěkných chvil.

AKTUALIZACE 13.12.: Fido je na zkoušce u nové rodiny. Doufáme, že sbližování proběhne dobře a Fido si nové páníčky otočí kolem pacičky.

Začátkem měsíce listopadu 2021 byl v ul. Národní v Prachaticích nalezen uvázaný černý kříženec střední velikosti, ke kterému se jeho původní majitel do dnešníhodne nepřihlásil!
Pes byl pojmenovaný jako Fido, je mu přibližně 6 let, je kontaktní, zvídavý, na vodítku ovladatelný. Zřejmě byl zvyklý žít v bytě, ale pobyt v kotci zatím zvládá dobře. S ostatními psy se příliš nemusí! Fido je v současné době naočkovaný, odčervený, očipovaný a čeká u nás na svůj nový domov ♥. Kontakt pro zájemce: 608 174 082.

BRITA

Po vleklejších zdravotních komplikacích jsme se v minulém týdnu museli rozloučit s naší mazlivou bábuškou Barunkou 😥😥😥. Baruška u nás byla něco málo přes dva roky a my věříme, že to pro ni byl spokojený a šťastný závěr života ♥♥♥🐾🌈♥♥♥.

Pohlaví: Fena

Plemeno: Německý ovčák

Stáří: cca 10 let

Velikost: Velká fena

Povaha: Starší, trochu unavená, ale přátelská a hravá.

Podrobnosti: 15.5.2020 – momentálně řešíme Barušky zdravotní stav (zejména pohybový aparát), proto není v současné době vhodná k adopci. 

Dne 7.6.2019 byla v Prachaticích na nádraží nalezená přivázaná starší fenka německého ovčáka. K fence, která dostala jméno Brita se nám nepodařilo zjistit žádné bližší informace a ani majitel se nepřihlásil, proto této starší dámě hledáme nový domov, kde by mohla spokojeně dožít. Britušce se už trochu hůře chodí, ale vycházky zvládá na jedničku! Je vlastně jinak dost aktivní – aportuje, hraje si s ostatními psy, je velice kontaktní i k lidem. Vzhledem ke stáří je případná adopce možná pouze pro zkušeného pejskaře, který má možnost intenzivně se o Britu starat a počítat se zvýšenými léčebnými výlohami.


CAESAR

Komu tato informace unikla, tak dne 28.8.2021 nám Cézík, po několika seznamovacích schůzkách a procházkách, odjel s novou rodinou do Plzně, kde mu bude, krom jeho aktivních páníčků, dělat společnost psí kamarádka 🙂. ♥♥♥ Na fotografiích se Caesar loučí s útulkovým prostředím a v novém domově zkouší zálibu zvanou „gaučing“…….😃😂🐾.


BADÍK

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 6c05795a-2a32-4478-b62e-7120e3d2af0f-1024x1024.jpeg.

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec

Stáří: asi 4 měsíce

Velikost: Střední

Povaha: Takto Badíka popisuje rodina Valjentových, u níž je přechodně umístěn: Kříženec asi Labradora a Irského teriéra, vážící ve 3 měsících 10 kg, zaočkovaný, bude v dospělosti vážit kolem 30 kg. Je to neskutečný miláček, chytrý, empatický, s něhou v srdci, který se za 2 dny naučil reagovat na povely: „přines, sedni, lehni“ a chodit na záchod ven. Nezapřou se v něm však teriérské geny, když hlídá vlastní území a vyštěká cizí osobu. Venku zažil asi něco nepředvídaného, je ve venkovním prostředí trošku bázlivý a nevěří velkým temperamentním psům. S klidnějšími psy a fenkami si bez problémů hraje.  Badík hledá rodinu, která jej přijme mezi sebe, není vhodný do kotce vzhledem k velké citové vázanosti na svého páníčka. Na svůj věk je velmi poslušný, vedle postele páníčka vydrží spát celou noc, krásně reaguje na oslovení, jízdu autem zvládá naprosto suverénně a bez potíží. Badík má všechny předpoklady k tomu, aby se z něj stal nepostradatelný a milovaný člen lidské smečky.

Podrobnosti: 16.2. Badík je zamluvený a o víkendu pojede do nové rodiny. Přejeme krásný a dlouhý život.

15.2. Vzhledem k tomu, že so pejska nikdo dosud nepřihlásil, nabízíme jej k akutní adopci. Zájemci se mohou ozvat na telefon +420 608 174 082

UPDATE 11.2.: Pejsek byl předán do náhradní rodiny, kde bude čekat, zda se o něho do konce týdne někde přihlásí. Pokud ne, bude nabídnut k adopci.

10.2.2021 byl v prachatickém Štěpánčině parku odchycen tento pejsek. Prosíme majitele, aby se o něho okamžitě přihlásil. Kvůli mrazům nemůže být v našich venkovních kotcích a tak je zatím umístěný na služebně Městské Policie. Jestliže se o něho nikdo nepřihlásí bude nabídnut k urychlené adopci.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je a7855511-6c72-4670-b623-c6e312c8b2c8-1024x1024.jpeg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 47b80717-f879-4991-9f38-958dd297e053-1024x1024.jpeg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 09fd3609-c3ea-4af7-af8b-259e29c0ca0d-1024x1024.jpeg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0df13f9c-f337-4567-861d-926bf0626e16-1024x1024.jpeg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 6c05795a-2a32-4478-b62e-7120e3d2af0f-1024x1024.jpeg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_20210211_134013-1.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_20210213_140151.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je stazeny-soubor.jpg.


Dášenka

6.1. Zkušební doba uběhla a Dášenka se těší z nového domova. Bylo jen potřeba zahnat její neodolatelnou chuť na papoušky (přežili, jen se ve svém zájmu museli přestěhovat). Přejeme ať vše i nadále šlape a vzájemné soužití je plné radosti a společných zážitků.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_3234-scaled-e1607882779903-852x1024.jpeg.

Pohlaví: Fena

Plemeno: Kříženec

Stáří: cca 2 roky

Velikost: Malá

Povaha: Trochu bojácná, ale po seznámení hravá a veselá. Hodně aktivní.

Podrobnosti: 28.11.2020 byla nedaleko prachatické průmyslové zóny odchycena tato malá tulačka. Vypadá to, že někomu utekla, dokonce i u nás se již dokázala dostat z kotce. Pokud tuhle rošťandu znáte nebo Vám dokonce chybí, kontaktujte nás.

AKTUALIZACE: jelikož se o Dášenku nikdo nepřihlásil, nabídli jsme ji k adopci. V současnosti je na zkoušku v nové rodině a doufáme, že vše klapne. Nekontaktujte nás proto s nabídkou potenciální adopce. Děkujeme.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_3267-1024x768.jpeg.

HLEDÁ SE MAJITEL!!!! 🐾🐕
Několik dní pobíhaly dvě fenky (kolie) v okolí Libínského Sedla, okr. PT, poté v okolí Chrobol, okr. PT. Jednu z kolií zřejmě srazilo auto, bohužel nepřežila 😢, druhá se nachází u nás v kotcích….Fenka je zatím nekontaktní, teskní😔. Kontakt: 608 174 082.
AKTUALIZACE (4.8.2020) – fenka odjela na zkušenou k nové rodině do Bavorova, okr. PT, kde jí dělají společnost dva psí kamarádi – zatím se zdá, že je vše na dobré cestě ku spokojenosti všech 🐕🐕🐕☺️👍!

AKTUALIZACE (16.8.) – tak vše dobře dopadlo a fenka již převzala vedení smečky v nové domácnosti. Přejeme jí, ať jí nová rodina dá zapomenou na všechno zlé, co jí v posledních týdnech potkalo.

DINA – externí adopce

6.7. Dina našla domov, přejeme dlouhý a šťastný život.

Ahoj jsem čtyřletá fena Dina, než mne začnete soudit, převyprávím vám můj příběh. Jako dvouletá jsem byla používanána na psí zápasy, no povím vám, že bojovat o holý život je dost hrozný zážitek. Odtud pramení moje nesnášenlivost s jakýmkoliv zvířetem. Prostě, jak se vedle mne ocitne pes, vidím rudě. Teď jsem u páníčka, který se mne ujal, ale už má dva dospívající psy a já to přestávám dávat, začínají se se mnou měřit a já nevím kdy zase bouchnu. Tak prý bude lepší, když najdu někoho spolehlivého, kdo mi dá tolik času, aby se ve mě nenahromadila negativní energie. Jo mimochodem miluju jakýkoliv aport a hry na přetahovanou. I povely umím: sedni, lehni, jako pro páníka se rozkrájím. Miluji tu teplou ruku, co mě mazlí i tu člověčí droboť zbožňuji, jsou děsně legrační, jak jsou nemotorní. A nejvíc se jim líbí v mém pelíšku, kam za mnou chodí. Prostě potřebuji pevnou, ale laskavou ruku, která má zkušenost a trpělivost s takovou mazlivkou, jako jsem já, ale můj velký problém jsou pejsci, kteří mi znovu oživí noční můru ….. boj o svůj život. Info na tel .777 27 83 44 nebo na facebooku.


DASTY – externí adopce

6.7. Dasty našla domov …

Byli jsme požádáni o pomoc se zprostředkováním adopce fenky Dasty, kterou její majitel již dál mít nemůže. Jedná se o fenku havajského psíka, asi 7 let starou, klidné povahy, ale občas se umí ozvat a hlídá si páníčky. Ráda se přitulí a nechá se hladit, občas se k tomu vnutí jako kočka. Ze začátku, jako asi u každého mazlíčka, bude chvilku trvat něž si na nové páníčky zvykne, ale za nějakou tu dobrotu se jistě  brzo nechá.
Pejsek je nově nedávno odčerven, ale vzhledem k pandemii je potřeba nechat očkovat, popřípadě zavést i čip. V případě zájmu je možno domluvit adopci u stávajícího majitele na telefonu 722 064 625.


BÁRA

23.5. Bára odjela do nového domova v Praze Kobylisích. A již se tam cítí, jakoby zde žila odjakživa ….

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je P4160010.jpg.

Pohlaví: Fena

Plemeno: Kříženec

Stáří: cca 7 let

Velikost: Malý

Povaha: Hodná a kamarádská fenka, které má rád společnost …

Podrobnosti: V Prachaticích byla odchycena tato sympatická dáma. Jelikož se k Barušce nikdo nehlásí, nabízíme jí k adopci. Zájemci se mohou hlásit na telefonu +420 608 174 082.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je P4160006.jpg.

Frenkie – externí adopce

3.5. Frenkie našel nový domov.

Pohlaví: Pes

Plemeno: Pitbull

Stáří: 3,5 roku

Velikost: Střední

Podrobnosti: Frenkie – Americký pitbulteriér 3.5 roku, je bázlivý, velmi rád se mazlí. Nemá rád ostatní zvířata, miluje pouze fenky. Pes s průkazem původu. Potřebuje čas, aby si zvykl na nového pána. Nynější majitel se o něho nemůže starat z vážných zdravotních důvodů. Pejsek potřebuje pohyb a lásku. Není vhodný do rodiny s dětmi. Spěchá! Tel. 720328697  nebo 702054966. 


Čipera

18.4. Čipera odjel do nového domova.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Tulak_1.jpg.

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec

Stáří: cca 2 roky

Velikost: Malý

Povaha: Hodný a veselý psík, který má rád společnost …

Podrobnosti: 7.4. byl u Osek odchycen tento bezejmenný psík. Není čipovaný a ani oslovení lidé z okolí jej neznají.


EDA

6.4. 2020 Dnes byl pro Edu radostný den. Přijel si pro něho nový páníček a jak můžete vidět na fotografii, hned si oba pánové padli do oka … Přejeme spoustu společných radostných chvil.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 9af55843-2ec1-442c-a34f-c994f8d730b0-768x1024.jpeg.

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec

Stáří: cca 4 roky

Velikost: Malý

Povaha: Hodný a veselý psík, které má rád společnost …

Podrobnosti: 04.04. Jelikož o Edu se nikdo nepřihlásil, nabízíme tohoto sympaťáka k adopci. Pokud o něj máte zájem, ozvěte se prosím na telefon +420 608 174 082.

13.3. byl u Prachatic směrem na Libínské sedlo odchycen malý tulák. Není čipovaný a ani dotazování u starostů okolních obcí nás nedovedlo na stopu, odkud se tento dobrodruh ztratil.


Štěňátko – akutní adopce

29.3. 2020 Vše se podařilo a štěňátko dnes odjelo do nového domova. Přejeme hodně štěstí a spokojený život …

Podrobnosti: Na „tankovce“ u Prachatic byla odchycena zoufalá psí slečinka. Bohužel jí není možné umístit do kotců, protože by tam v současném nestálém počasí asi těžko přežila. Zatím si fenka lebedí v teple služební místnosti Městské policie, kde ale delší dobu zůstat nemůže. Nabízíme jí proto k akutní adopci. Zájemci nechť se hlásí na kontaktu paní Havelkové +420 608 174 082. Spěchá!!!


RUDA

7.2.2020 Ruda již dovádí u Rodiny Beránků v Kolíně. Užívá si procházek a velkého výběhu na zahradě, kde se vždy najde nějaké to místečko pro zahrabání kostičky nebo jiného pokladu. Všem přejeme dlouhé a šťastné soužití.

Pohlaví: Pes

Plemeno: kříženec

Stáří: do 1 roku

Velikost: střední

Povaha: Divoké štěně, kterému se očividně dosud nikdo nevěnoval. Takže spoustu energie a zatím velmi málo návyků a poslušnosti.

Podrobnosti: Dne 17.12.2019 bylo v Prachaticích odchyceno bezprizorní štěně. Není to úplně malý pejsek, věk odhadujeme do jednoho roku, protože stále čůrá jako slečinka. Ruda si pomalu zvyká na vodítko a k novým lidem je velice obezřetný. Jelikož se o pejska nikdo nepřihlásil, nabízíme ho k adopci. Případní zájemci se mohou hlásit na kontaktu paní Havelkové +420 608 174 082.


BAMBI

3.2.2020 Bambi byl umístěn.

Pohlaví: Pes

Plemeno: kříženec

Stáří: 1 rok

Velikost: malý

Povaha: Mladý pejsek, který si rád hraje a kamarádí jak s lidmi, tak i s jinými chlupáči.

Podrobnosti: Dne 20.1.2020 byl v Prachaticích odchycen tenhle mladý pejsek. Je to v podstatě ještě štěňátko, které teprve objevuje svět, všechno ho zajímá a rychle se učí. Případní zájemci se mohou hlásit na kontaktu paní Havelkové +420 608 174 082.


SPEEDY

Na obrázku může být: 1 person, dog a outdoor

2.2.2020 Tak Speedy opravdu potvrdil, že jeho jméno odpovídá jeho životnímu stylu. Dlouho se u nás neohřál a putoval k adoptivní rodině do Českých Budějovic. Přejeme, aby společný život plynul pomaleji, než Speedyho adopce a rodina prožila hodně společných zážitků.

Pohlaví: Pes

Plemeno: kříženec

Stáří: 2-3 roky

Velikost: střední

Povaha: Mladý a milý pejsek, který dělá čest svému jménu a po areálu útulku kmitá nebývalou rychlostí. Rád si hraje a dobře se snáší jak s lidmi, tak i s ostatními psi. Údajně je zvyklý i na společnost koček.

Podrobnosti: Dne 20.1.2020 byl do kotců k adopci umístěn tento roztomilý pejsek. Je kastrovaný a velice hravý. Vhodný do bytu i k dětem. Případní zájemci se mohou hlásit na kontaktu paní Havelkové +420 608 174 082.


FÍFA

17.1.2020 Nastal velký den pro našeho benjamínka Fífu. Přijela si pro něho nová rodina a odcestoval s ní do Sušice. Podle prvních zpráv probíhá soužití bez problémů a Fífa se moc snaží zasloužit si svou denní dávku mlsot … Celé rodině přejeme, aby se jim dařilo co nejlépe.

Pohlaví: Pes

Plemeno: kříženec

Stáří: asi 2 roky

Velikost: menší

Povaha: Mladý a učenlivý pejsek plný energie

Podrobnosti: Dne 3.1.2020 byl po upozornění v Prachaticích odchycen malý pejsek. Údajně slyší na jméno Fífa. Je učenlivý a již se za těch pár dní naučil chodit způsobně na vodítku. Jelikož se o pejska nikdo nepřihlásil, nabízíme ho k adopci. Případní zájemci se mohou hlásit na kontaktu paní Havelkové +420 608 174 082.


Fík

7.12. 2019 K naší velké radosti odjel v sobotu Fík alias Black s novou rodinou do středočeského kraje. O tom, že si s novými páníčky hned padl do oka svědčí série fotografií ze seznamování a zabydlování. Věříme, že vzájemné soužití přinese jen samé radosti a hezké společné chvíle ….

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec

Stáří: cca 6 let

Velikost: Malý pejsek

Povaha: Starší pejsek, který se ale po prvním dni trochu vzpamatoval a pozitivně reaguje na lidi.

Podrobnosti: 5.9.2019 byl v Prachaticích nalezený malý černý kříženec, kterého jsme pojmenovali Fík. Pejsek byl celkem v zuboženém stavu, s několika místy zplstnatělé srsti a celkově zanedbaný. Vypadá to tedy, že na útěku je již nějakou dobu. Jelikož se jedná o pejska vyššího věku, je jasné, že musel mít donedávna domov, kde se o něho musel někdo starat. Jelikož se o pejska dosud nikdo nepřihlásil, nabízíme jej k adopci. Případné dotazy směřujte na telefon paní Havelkové +420 608 174 082.


Flek

2.12. 2019 Tak sbližování Fleka (alias Rockyho) s novým páníčkem nabralo neočekávanou rychlost a tenhle neobvyklý rošťák již odcestoval do nového domova v Chlumu u Třeboně. Je možné, že ledy prolomil věnec buřtů, který mu adoptivní výprava přivezla, ale spíš si myslíme, že si s novým páníčkem prostě padli do oka …. Přejeme, aby tak také zůstalo.

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec (pravděpodobně jezevčík a stafordšírský teriér)

Stáří: cca 2 roky

Velikost: Malý

Povaha: Tento pejsek je takovou hříčkou přírody, což ale nic neubírá na jeho veselosti a přátelskosti. K lidem je velice kontaktní, k jiným psům má ale spoustu výhrad. U fenek to ale samozřejmě neplatí.

Podrobnosti: 26.11. FLEK JE ZAMLUVENÝ. O pejska projevil zájem potenciální páníček. Zatím je vše v rámci seznamování se. První kontakt byl navázán a budou následovat pravidelné návštěvy, aby si na sebe Flek a nový páníček zvykli. Držíme palce, aby vše dobře dopadlo.

30.9.2019 byl v lese u Prachatic nalezen tento zvláštní pejsek. Nevíme zda ho ke stromu uvázal někdo úmyslně nebo ho zde pouze zapomněl. Jestliže to byl úmysl, jde o projev nepochopitelné lidské krutosti. Jelikož se o psíka nikdo nepřihlásil, nabízíme jej k adopci. Případní zájemci se mohou na Fleka přijít podívat po domluvě s paní Havelkovou, tel.: +420 608 174 082.


Puňťa

5.11. Vše se v dobré obrátilo a Puňťa dnes odcestoval s rodinou Novotných na farmu do Jelemku. Bude tam žít ve společnosti dalších chlupáčů a koníků. A soudě podle fotografie z odjezdu, se tam bude mít jako v bavlnce ….

2.11. Bohužel osvojení novou rodinou nedopadlo podle představ a Puňťa se nám vrátil. Nabízíme proto opět k urychlené adopci. Zájemci se mohou hlásit na telefonu paní Havelkové, tel.: +420 608 174 082.

29.10. Naštěstí se u nás Puňťa moc neohřál a našla se pro něj nová panička ve Větřní. Přejeme mu, aby zbytek života byl klidnější a pohodovější než jeho start …

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec (pravděpodobně labrador)

Stáří: cca 4 měsíce

Velikost: Až vyroste, odhadujeme střední velikost

Povaha: Malinké štěňátko, které teprve objevuje svět. Má se dobře k lidem a moc se mu stýská a pláče. A jak už to u štěňat bývá, chvilku neposedí.

Podrobnosti: 25.10.2019 byl Městské policii předán nalezený malinký pejsek. Štěňátko bylo vyhladovělé a bez obojku. Nic bližšího se k němu nepodařilo zjistit. Prosíme majitele, aby se o pejska okamžitě přihlásil. Z důvodu nastávající zimy, přistoupíme jinak k urychlené adopci. Majitel nebo případní zájemci o adopci se mohou hlásit na telefonu paní Havelkové, tel.: +420 608 174 082.


Máša

31.8. 2019: S radostí můžeme oznámit, že Mášenka již očmuchává nový byt v rodině Jirouškových v Prachaticích. Noví páníčkové ji přejmenovali na Dášu, což jí ovšem nijak neznepokojuje a vesele vrtí ocáskem …

Pohlaví: Fenka

Plemeno: Jezevčík krátkosrstý

Stáří: cca 2 roky

Velikost: Malá

Povaha: Trochu vyděšená, ale hravá. Venčení na vodítku zvládá skvěle.

Podrobnosti: Máša byla odchycena 15.8. na prachatickém autobusovém nádraží. Neměla obojek ani známku a byla vyděšená. Její majitel o ní nejeví nejmenší zájem, proto Mášu nabízíme k adopci. Je to taková malá tryskomyš, které je všude plno. Na druhou stranu je i hodně mazlivá a moc hodná.


Rex

30.8. 2019: Zkušená u pana Faktora dopadla na výbornou a tak Rexík našel nový domov v Budyšíně u Vodňan. Věříme, že se mu tam bude líbit. Moc děkujeme a přejeme hodně veselých společných zážitků.

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec

Stáří: Do jednoho roku – stále čurá jako slečinka

Velikost: Spíš menšího vzrůstu

Povaha: Velice přátelský, veselý a hravý

Podrobnosti: Rexík byl odchycen na začátku července na okraji Prachatic. Je to aktivní pejsek, který se má k lidem a je to taková neřízená střela.


FOX

Umístěn 10.8.2019

Tak Foxík (nyní už Endy) se s námi v sobotu rozloučil a odjel k báječné rodině Brabců do Říčan ♥!😊🐾😍


Bobina

Umístěna 6.4.2019

Dne 6.4.2019 odjela Bobinka se svou novou rodinou do Č. Budějovic.