Umístění pejsci

Umístění pejsci

Zdravíme z nového pelíšku a od plné misky.


RUDA

7.2.2020 Ruda již dovádí u Rodiny Beránků v Kolíně. Užívá si procházek a velkého výběhu na zahradě, kde se vždy najde nějaké to místečko pro zahrabání kostičky nebo jiného pokladu. Všem přejeme dlouhé a šťastné soužití.

Pohlaví: Pes

Plemeno: kříženec

Stáří: do 1 roku

Velikost: střední

Povaha: Divoké štěně, kterému se očividně dosud nikdo nevěnoval. Takže spoustu energie a zatím velmi málo návyků a poslušnosti.

Podrobnosti: Dne 17.12.2019 bylo v Prachaticích odchyceno bezprizorní štěně. Není to úplně malý pejsek, věk odhadujeme do jednoho roku, protože stále čůrá jako slečinka. Ruda si pomalu zvyká na vodítko a k novým lidem je velice obezřetný. Jelikož se o pejska nikdo nepřihlásil, nabízíme ho k adopci. Případní zájemci se mohou hlásit na kontaktu paní Havelkové +420 608 174 082.


BAMBI

3.2.2020 Bambi byl umístěn.

Pohlaví: Pes

Plemeno: kříženec

Stáří: 1 rok

Velikost: malý

Povaha: Mladý pejsek, který si rád hraje a kamarádí jak s lidmi, tak i s jinými chlupáči.

Podrobnosti: Dne 20.1.2020 byl v Prachaticích odchycen tenhle mladý pejsek. Je to v podstatě ještě štěňátko, které teprve objevuje svět, všechno ho zajímá a rychle se učí. Případní zájemci se mohou hlásit na kontaktu paní Havelkové +420 608 174 082.


SPEEDY

Na obrázku může být: 1 person, dog a outdoor

2.2.2020 Tak Speedy opravdu potvrdil, že jeho jméno odpovídá jeho životnímu stylu. Dlouho se u nás neohřál a putoval k adoptivní rodině do Českých Budějovic. Přejeme, aby společný život plynul pomaleji, než Speedyho adopce a rodina prožila hodně společných zážitků.

Pohlaví: Pes

Plemeno: kříženec

Stáří: 2-3 roky

Velikost: střední

Povaha: Mladý a milý pejsek, který dělá čest svému jménu a po areálu útulku kmitá nebývalou rychlostí. Rád si hraje a dobře se snáší jak s lidmi, tak i s ostatními psi. Údajně je zvyklý i na společnost koček.

Podrobnosti: Dne 20.1.2020 byl do kotců k adopci umístěn tento roztomilý pejsek. Je kastrovaný a velice hravý. Vhodný do bytu i k dětem. Případní zájemci se mohou hlásit na kontaktu paní Havelkové +420 608 174 082.


FÍFA

17.1.2020 Nastal velký den pro našeho benjamínka Fífu. Přijela si pro něho nová rodina a odcestoval s ní do Sušice. Podle prvních zpráv probíhá soužití bez problémů a Fífa se moc snaží zasloužit si svou denní dávku mlsot … Celé rodině přejeme, aby se jim dařilo co nejlépe.

Pohlaví: Pes

Plemeno: kříženec

Stáří: asi 2 roky

Velikost: menší

Povaha: Mladý a učenlivý pejsek plný energie

Podrobnosti: Dne 3.1.2020 byl po upozornění v Prachaticích odchycen malý pejsek. Údajně slyší na jméno Fífa. Je učenlivý a již se za těch pár dní naučil chodit způsobně na vodítku. Jelikož se o pejska nikdo nepřihlásil, nabízíme ho k adopci. Případní zájemci se mohou hlásit na kontaktu paní Havelkové +420 608 174 082.


Fík

7.12. 2019 K naší velké radosti odjel v sobotu Fík alias Black s novou rodinou do středočeského kraje. O tom, že si s novými páníčky hned padl do oka svědčí série fotografií ze seznamování a zabydlování. Věříme, že vzájemné soužití přinese jen samé radosti a hezké společné chvíle ….

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec

Stáří: cca 6 let

Velikost: Malý pejsek

Povaha: Starší pejsek, který se ale po prvním dni trochu vzpamatoval a pozitivně reaguje na lidi.

Podrobnosti: 5.9.2019 byl v Prachaticích nalezený malý černý kříženec, kterého jsme pojmenovali Fík. Pejsek byl celkem v zuboženém stavu, s několika místy zplstnatělé srsti a celkově zanedbaný. Vypadá to tedy, že na útěku je již nějakou dobu. Jelikož se jedná o pejska vyššího věku, je jasné, že musel mít donedávna domov, kde se o něho musel někdo starat. Jelikož se o pejska dosud nikdo nepřihlásil, nabízíme jej k adopci. Případné dotazy směřujte na telefon paní Havelkové +420 608 174 082.


Flek

2.12. 2019 Tak sbližování Fleka (alias Rockyho) s novým páníčkem nabralo neočekávanou rychlost a tenhle neobvyklý rošťák již odcestoval do nového domova v Chlumu u Třeboně. Je možné, že ledy prolomil věnec buřtů, který mu adoptivní výprava přivezla, ale spíš si myslíme, že si s novým páníčkem prostě padli do oka …. Přejeme, aby tak také zůstalo.

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec (pravděpodobně jezevčík a stafordšírský teriér)

Stáří: cca 2 roky

Velikost: Malý

Povaha: Tento pejsek je takovou hříčkou přírody, což ale nic neubírá na jeho veselosti a přátelskosti. K lidem je velice kontaktní, k jiným psům má ale spoustu výhrad. U fenek to ale samozřejmě neplatí.

Podrobnosti: 26.11. FLEK JE ZAMLUVENÝ. O pejska projevil zájem potenciální páníček. Zatím je vše v rámci seznamování se. První kontakt byl navázán a budou následovat pravidelné návštěvy, aby si na sebe Flek a nový páníček zvykli. Držíme palce, aby vše dobře dopadlo.

30.9.2019 byl v lese u Prachatic nalezen tento zvláštní pejsek. Nevíme zda ho ke stromu uvázal někdo úmyslně nebo ho zde pouze zapomněl. Jestliže to byl úmysl, jde o projev nepochopitelné lidské krutosti. Jelikož se o psíka nikdo nepřihlásil, nabízíme jej k adopci. Případní zájemci se mohou na Fleka přijít podívat po domluvě s paní Havelkovou, tel.: +420 608 174 082.


Puňťa

5.11. Vše se v dobré obrátilo a Puňťa dnes odcestoval s rodinou Novotných na farmu do Jelemku. Bude tam žít ve společnosti dalších chlupáčů a koníků. A soudě podle fotografie z odjezdu, se tam bude mít jako v bavlnce ….

2.11. Bohužel osvojení novou rodinou nedopadlo podle představ a Puňťa se nám vrátil. Nabízíme proto opět k urychlené adopci. Zájemci se mohou hlásit na telefonu paní Havelkové, tel.: +420 608 174 082.

29.10. Naštěstí se u nás Puňťa moc neohřál a našla se pro něj nová panička ve Větřní. Přejeme mu, aby zbytek života byl klidnější a pohodovější než jeho start …

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec (pravděpodobně labrador)

Stáří: cca 4 měsíce

Velikost: Až vyroste, odhadujeme střední velikost

Povaha: Malinké štěňátko, které teprve objevuje svět. Má se dobře k lidem a moc se mu stýská a pláče. A jak už to u štěňat bývá, chvilku neposedí.

Podrobnosti: 25.10.2019 byl Městské policii předán nalezený malinký pejsek. Štěňátko bylo vyhladovělé a bez obojku. Nic bližšího se k němu nepodařilo zjistit. Prosíme majitele, aby se o pejska okamžitě přihlásil. Z důvodu nastávající zimy, přistoupíme jinak k urychlené adopci. Majitel nebo případní zájemci o adopci se mohou hlásit na telefonu paní Havelkové, tel.: +420 608 174 082.


Máša

31.8. 2019: S radostí můžeme oznámit, že Mášenka již očmuchává nový byt v rodině Jirouškových v Prachaticích. Noví páníčkové ji přejmenovali na Dášu, což jí ovšem nijak neznepokojuje a vesele vrtí ocáskem …

Pohlaví: Fenka

Plemeno: Jezevčík krátkosrstý

Stáří: cca 2 roky

Velikost: Malá

Povaha: Trochu vyděšená, ale hravá. Venčení na vodítku zvládá skvěle.

Podrobnosti: Máša byla odchycena 15.8. na prachatickém autobusovém nádraží. Neměla obojek ani známku a byla vyděšená. Její majitel o ní nejeví nejmenší zájem, proto Mášu nabízíme k adopci. Je to taková malá tryskomyš, které je všude plno. Na druhou stranu je i hodně mazlivá a moc hodná.


Rex

30.8. 2019: Zkušená u pana Faktora dopadla na výbornou a tak Rexík našel nový domov v Budyšíně u Vodňan. Věříme, že se mu tam bude líbit. Moc děkujeme a přejeme hodně veselých společných zážitků.

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec

Stáří: Do jednoho roku – stále čurá jako slečinka

Velikost: Spíš menšího vzrůstu

Povaha: Velice přátelský, veselý a hravý

Podrobnosti: Rexík byl odchycen na začátku července na okraji Prachatic. Je to aktivní pejsek, který se má k lidem a je to taková neřízená střela.


FOX

Umístěn 10.8.2019

Tak Foxík (nyní už Endy) se s námi v sobotu rozloučil a odjel k báječné rodině Brabců do Říčan ♥!😊🐾😍


Bobina

Umístěna 6.4.2019

Dne 6.4.2019 odjela Bobinka se svou novou rodinou do Č. Budějovic.