Pejsci k adopci

Pejsci k adopci

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.


Zde najdete psy, kteří byli odchyceni v katastru Prachatic a tři týdny se o ně jejich stávající majitelé nepřihlásili. Nabízíme je proto k osvojení a hledáme pro ně někoho, kdo je bude mít rád a vrátí jim víru v dobrého člověka.

Podmínkou osvojení jsou adekvátní podmínky, které může zájemce nabídnout. Pejsky vydáme pouze tehdy, jsme-li přesvědčení, že se v novém domově budou mít tak, jak si zaslouží.

Bližší informace o nabízených pejscích a domluva návštěvy útulku je možná přes telefon:

+420 608 174 082 – paní Milada Havelková.

V případě domluvené adopce si musí osvojitel přinést vlastní obojek a vodítko.
Obyvatelé Prachatic (trvalý pobyt v Prachaticích), kteří si osvojí pejska z našeho útulku, budou osvobozeni od poplatku na 1 rok.


BRITA

Pohlaví: Fena

Plemeno: Německý ovčák

Stáří: cca 10 let

Velikost: Velká fena

Povaha: Starší, trochu unavená, ale přátelská a hravá.

Podrobnosti: 15.5.2020 – momentálně řešíme Barušky zdravotní stav (zejména pohybový aparát), proto není v současné době vhodná k adopci. 

Dne 7.6.2019 byla v Prachaticích na nádraží nalezená přivázaná starší fenka německého ovčáka. K fence, která dostala jméno Brita se nám nepodařilo zjistit žádné bližší informace a ani majitel se nepřihlásil, proto této starší dámě hledáme nový domov, kde by mohla spokojeně dožít. Britušce se už trochu hůře chodí, ale vycházky zvládá na jedničku! Je vlastně jinak dost aktivní – aportuje, hraje si s ostatními psy, je velice kontaktní i k lidem. Vzhledem ke stáří je případná adopce možná pouze pro zkušeného pejskaře, který má možnost intenzivně se o Britu starat a počítat se zvýšenými léčebnými výlohami.