Pejsci k adopci

Pejsci k adopci

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.


Zde najdete psy, kteří byli odchyceni v katastru Prachatic a tři týdny se o ně jejich stávající majitelé nepřihlásili. Nabízíme je proto k osvojení a hledáme pro ně někoho, kdo je bude mít rád a vrátí jim víru v dobrého člověka.

Podmínkou osvojení jsou adekvátní podmínky, které může zájemce nabídnout. Pejsky vydáme pouze tehdy, jsme-li přesvědčení, že se v novém domově budou mít tak, jak si zaslouží.

Bližší informace o nabízených pejscích a domluva návštěvy útulku je možná přes telefon:

+420 608 174 082 – paní Milada Havelková.

V případě domluvené adopce si musí osvojitel přinést vlastní obojek a vodítko.
Obyvatelé Prachatic (trvalý pobyt v Prachaticích), kteří si osvojí pejska z našeho útulku, budou osvobozeni od poplatku na 1 rok.


Ami – externí adopce Volary

Ami je narozená 27.1.2017, je to kříženec krysaříka s pinčem. Je čipovaná, očkovaná, odčervená … v péči u MVDR Hrabáka z Prachatic. Má nadváhu a povinně drží dietu. Je bázlivá, bojí se cizích lidí, ale jinak je to mazel. Nikdy nebyla ve styku s dětmi. Spí v pelíšku a doma se nepočůrává. 
Po smrti páníčka rodina starost o psa nezvládá. Panička má zdravotní problémy, vidí jen obrysy a světlo, má problém sama se sebou. Už třikrát se stalo, že Ami strhla paničku na zem, proto hledáme pro Ami hezký nový domov.

Kontakt Eva Wagnerová, dcera, tel: 774052895


MATES

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec – zřejmě vlčák a husky

Stáří: cca 4 roky

Velikost: Velký

Povaha: Mates je věrný a hodný pes, který ale potřebuje pevnou ruku. Má velké ochranářské srdce, páníčka brání před každým, koho potká a často potřebuje usměrnit. Vyžaduje hodně pohybu, úkolů a nějaké zaměstnání, proto je vhodný pro zkušenějšího chovatele.