Pejsci k adopci

Pejsci k adopci

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.


Zde najdete psy, kteří byli odchyceni v katastru Prachatic a tři týdny se o ně jejich stávající majitelé nepřihlásili. Nabízíme je proto k osvojení a hledáme pro ně někoho, kdo je bude mít rád a vrátí jim víru v dobrého člověka.

Podmínkou osvojení jsou adekvátní podmínky, které může zájemce nabídnout. Pejsky vydáme pouze tehdy, jsme-li přesvědčení, že se v novém domově budou mít tak, jak si zaslouží.

Bližší informace o nabízených pejscích a domluva návštěvy útulku je možná přes telefon:

+420 608 174 082 – paní Milada Havelková.

V případě domluvené adopce si musí osvojitel přinést vlastní obojek a vodítko.
Obyvatelé Prachatic (trvalý pobyt v Prachaticích), kteří si osvojí pejska z našeho útulku, budou osvobozeni od poplatku na 1 rok.

CAESAR


4.9.2022

Po roce se nám z adopce vrací milovaný César 🙁.

Okolnosti, proč se pes vrátil, budeme prověřovat.

César miluje venčení, lidskou i psí společnost…. V kotci smutní 😢, čeká na láskyplný domov 🏡🐾.

Pro vážné zájemce o Césara a bližší informace volejte na tel: 778 534 945.

Prosíme, opravdu si promyslete, zda máte dostatek zkušeností s mladým psem, co jde zrovna do puberty a nebudete ho vracet při prvním možném problému, ale problém se snažit řešit a pracovat na něm.

Zájemce budeme opravdu pečlivě vybírat, více než kdy předtím!!!!!

Teď bude César, společně s naší dobrovolnicí Evčou a jejími soukromými psy, opět pracovat na výcviku a budeme věřit, že se co nejdříve najde ten nejvhodnější domov…..

Dne 28.8.2021 nám Cézík, po několika seznamovacích schůzkách a procházkách, odjel s novou rodinou do Plzně, kde mu bude mimo jiné dělat společnost psí kamarádka 🙂. ♥♥♥

Nazdárek lidičky, dovolte, abych se Vám představil. Našli mě pobíhat volně ve Slunečné ulici v Prachaticích, nikdo neví, jak dlouho jsem tam mohl žít, ani já si to asi nepamatuji, páč sem ještě takové zapomětlivé štěně, ale dostali mě do záchytných kotců města Prachatice, čekali zda se o mě někdo přihlásí, ale bohužel, moje bývalá rodinka (tedy zda jsem nějakou měl) se mě nejspíš zbavila a nemám ani čip, aby mě dohledali čí jsem mohl být. Ale v kotcích se mi celkem zalíbilo, mám tu svůj kotec a plno dobrot k mlsání, pojmenovali mě zatím Caesar, moc se mi to líbí a slyšel jsem na něj za tři dny. Chodí za mnou moc milí lidé a snaží se mě unavit avycvičit. Nebudu lhát, je to se mnou trošku složitější, domnívají se, že sem si neprošel nic moc hezkého asi, ale na lidi sem nezanevřel. Sice mi trošku trvá, než si je připustím k tělu, ale jakmile se stane, moc je miluju. Sem mladý střeštiprdlo, naučili mě si hrát s hračkama – je to strašně moc fajn a moooc mě baví aporty. Taky jdu rád na procházku a na vodítku se prý moc zlepšuju, občas za něj ještě trošku zatahám a rád se sním peru, ale je mi vysvětlováno, že nesmím. Taky sem už jel autem a cestu snáším dobře, byl sem v řece a ve vodě se moc rád čvachtám. Moc hezky vycházím s ostatními pejsky, jak na volno, tak na vodítku, nejsem vůči nim vůbec agresivní. Občas skáču na lidi, ale už začínám chápat, že se to moc nedělá, lepší je, když mě dají pamlsek a pochválí. Šel bych moc rád někam, kde bych měl zahrádku, ale spinkal doma – tam, kde mi konečně ukážou co je mít svojí rodinu, která mě bude milovat. Jsem čerstvě vykastrovaný a jak se zjistilo, umím se velice dobře a slušně chovat i v bytě. Budu vhodný spíše pro trpělivějšího a zkušenějšího páníčka, je se mnou ještě nějaká práce, a rád bych také, aby byl akční – přeci jen jsem typ bull a abych nevymýšlel lumpárny, nesmím se nudit. Věřím, že když se do sebe vzájemně zamilujeme, udělám pro Tebe cokoliv haf, haf.. Kontakt pro případné zájemce mob.: 778 534 945, Prachatice.


MATES

Pohlaví: Pes

Plemeno: Kříženec – zřejmě vlčák a husky

Stáří: cca 4 roky

Velikost: Velký

Povaha: Mates je věrný a hodný pes, který ale potřebuje pevnou ruku. Má velké ochranářské srdce, páníčka brání před každým, koho potká a často potřebuje usměrnit. Vyžaduje hodně pohybu, úkolů a nějaké zaměstnání, proto je vhodný pro zkušenějšího chovatele.